Šeštadienį Smilgių gimnazijos aštuntokai vyko į Šiaulius. Tądien intensyvinome ugdymo procesą. Lankėmės šiuose pabėgimo kambariuose: Černobylis, Kaulų kolekcionierius, Hannibal Lecter ir Smetonos detektyvas. Kad įveiktų kambariuose gautas užduotis, mokiniai turėjo pasitelkti fizikos, matematikos, istorijos, biologijos ir kitų dalykų žinias. Vieni iš kambarių išėjo po valandos, kitiems prireikė ir daugiau laiko. Mokinių nuomone, ši patirtis buvo įdomi ir naudinga.
   Įveikę pabėgimų kambarių iššūkius, užsukome į prekybos, poilsio ir pramogų centrą “Akropolis” papietauti. Pasistiprinę tęsėme pažintinę kelionę po Šiaulių miestą. Aplankėme ir miesto simbolius auksinį berniuką bei Šiaulių laputę. Paskutinis mūsų išvykos objektas buvo Šeduvos miesto aikštėje eksponuojama Helovino moliūgų paroda.
Aštuntokai dalinosi įspūdžiais, kad ši išvyka jiems labai patiko. Džiaugiuosi, kad šis laikas kartu mums buvo ir naudingas, ir prasmingas❤️