Smilgių gimnazija, sėkmingai tęsia Panevėžio rajono švietimo centro įgyvendinamo programos „Erasmus+“ tarptautinio projekto „Prosocialinės vertybės“ veiklas.

Spalio 11 d. gimnazijoje lankėsi projekto dalyviai iš Italijos, Ispanijos, Bulgarijos, Šiaurės Makedonijos ir Turkijos. Svečiams užsiėmimus vedė ir patirtimi dalijosi gimnazijos dailės mokytojai - Janina Burbulienė, Dangutė Petrulienė ir Vitalijus Salogubovas, 11 klasės mokinys Vilius Šalkauskas bei 10 klasės mokinys Karolis Rauluškiavičius. Vertėjo pagalbą suteikė Anglų mokytoja Jolanta Liesienė.

Užsiėmimų metu svečiai turėjo galimybę ne tik stebėti aviamodelių pristatymą, išbandyti tapybos ant vandens „Marmuravimo“ techniką, bet ir pasigaminti dūdelę bei surengti koncertą. Refleksijos metu buvo aptarta kaip konkrečios veiklos prisideda prie prosocialinių vertybių ugdymo. Svečiai pasidžiaugė, jog tokie užsiėmimai padeda ugdyti pagarbą, empatiją, solidarumą bei bendradarbiavimą.

Nuoširdžiai dėkoju visiems, padėjusiems pasirengti bei organizuoti edukacinius užsiėmimus bei svečių priėmimą gimnazijoje.

Projektas finansuojamas Europos Komisijos

Projekto ambasadorė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aušra Krikščiūnienė